با گرویتی فرمز وبسایت‌تان را از مونولوگ به دیالوگ تبدیل کنید

فرم ساز وردپرسی گرویتی فرمز

یکی از بهترین پلاگین‌های وردپرس که می‌شناسم، گرویتی فرمز (Gravity Forms) است. کار این پلاگین ساختن فرم است؛ همان فرم‌هایی که توی صفحات وب می‌بینیم و برای رساندن پیام‌مان به گوش صاحب وب‌سایت بهشان متوسل می‌شویم. گرویتی فرمز این کار را روی سایت‌های وردپرسی انجام می‌دهد و به حق می‌توان گفت که بهترین پلاگین در این زمینه است.

زمانی که می‌خواهید وب‌سایت را از حالت تکراری‌اش خارج کنید و درها را به روی مشتری‌هایتان بگشایید، ناچار به استفاده از فرم‌ها هستید. حتی در مواردی برای پیش‌بردن کارهای مارکتینگ شرکت‌تان هم مجبور هستید از فرم استفاده کنید. همان کاری که با نام لید جنریشن شناخته می‌شود، بر مبنای فرم کار می‌کند. آدرس ایمیل یا شماره تماسی که از مشتری به دست می‌آید با استفاده از فرم‌ها به دست ما می‌رسد. با فرم‌ها می‌توانیم هر نوع داده‌ای را از مشتری‌هایمان جمع‌آوری کنیم و با استفاده از داده‌های واقعی، تصمیم‌های بهتری برای کسب‌وکارمان بگیرید.

یک‌بار پول کوچکی برای خرید گرویتی فرمز پرداخت می‌کنید و دیگر از وابستگی به سرویس‌های بیرونی درمی‌آیید.

حالا یک گرویتی فرمز را در اختیار داریم که توی سایت‌های فروش پلاگین و تم ایرانی به راحتی پیدا می‌شود و می‌توانید با پرداخت یک هزینه‌ی ناچیز، نسخه‌ی پایدار و همیشگی آن را برای خودتان تهیه کنید. اصلا زمانی که گرویتی فرمز را تهیه کنید، از بعضی سرویس‌های نرم‌افزار به عنوان سرویس (SaaS) مثل پرس‌لاین و گوگل سِروی (Google Survey) و این چیزها بی‌نیاز خواهید شد. یعنی یک‌بار پول کوچکی پرداخت می‌کنید و دیگر از وابستگی به سرویس‌های بیرونی درمی‌آیید. تمام کارهایی که مربوط به تحقیقات بازار، جمع‌آوری دیتا و چیزهای این‌گونه هستند را می‌توانید به پلاگین وردپرسی گرویتی فرمز بسپارید و خیال‌تان را برای همیشه راحت کنید. نوشته‌ام به سمت تبلیغاتی شدن پیش رفت و ممکن است برای شما این‌طور به نظر بیاید که من از این مطلب درآمدی به دست می‌آورم. ولی تنها هدف‌ام این است که درباره‌ی خوبی‌ها این فرم‌ساز برایتان بگویم.

بسته‌های مکمل بسیار زیادی برای گرویتی فرمز ساخته شده است که کارایی این پلاگین را حتی بیشتر هم می‌کنند. این بسته‌ها کاری می‌کنند تا پلاگین تکمیل گرویتی فرمز حتی تکمیل‌تر هم بشود و آن موقع دیگر هیچ‌کاری با آن نشدنی نباشد. به قول خارجی‌ها در مورد گرویتی فرمز، حدتان تا آسمان است. منظورم جمله‌ی Sky is the limit است که نمی‌دانم درست ترجمه‌اش کردم یا نه. به هر حال، برای برطرف کردن تمام نیازهای این‌گونه‌تان تنها به سراغ گرویتی فرمز بروید و در وقت‌تان صرفه‌جویی کنید. باز هم تبلیغاتی شد؟ عیبی ندارد!

منبع عکس کاور این پست، سایت Gravity Forms است.

۰ ۰ رای
امتیاز کلی این نوشته
اشتراک
اعلان
guest

0 کامنت
فیدبک اینلاین
دیدن تمام کامنت‌ها